Witaj w Inetgo.pl

WebMaster. Opublikowano w WELCOME

Usługa wspierana przez najnowsze technologie i profesjonalną kadrę daje Państwu gwarancję satysfakcji. Jako firma, która od lat zajmuje się sprzedażą usług telekomunikacyjnych wiemy jak ważne dla wielu klientów jest profesjonalne wsparcie techniczne i obsługa posprzedażowa. Właśnie, dlatego CyberNET kładzie szczególny nacisk na pomoc dla swoich abonentów.

Od początku 2009 roku nasza sieć została całkowicie przebudowana i oparta został na szkielecie wykorzystującym najnowsze dostępne pasma częstotliwości oraz najnowszy sprzęt. Uzyskano dostęp światłowodowy w technologii ATM, dzięki któremu posiadamy bardzo dużą skalowalność pasma dostępu do sieci Internet. Aktualnie dysponujemy łączami o przepustowości przekraczającej 1 GBit/s.
Zmiany infrastruktury sieciowej zaszły również w sposobie dostarczania łącza do klienta, od 2009 roku dostęp ten jest oferowany w technologii zgodnej ze standardem IEEE802.11a tj. w paśmie 5 GHz. Już teraz wprowadzamy urządzania oparte o technologię 802.11n, która umożliwia uruchamianie jeszcze większych przepustowości sieci.
Wszystkie główne nadajniki zostały przebudowane i wyposażone w urządzenia zdalnej administracji oraz urządzenia zasilania awaryjnego. Nasi administratorzy na bieżąco monitorują stan sieci i w razie potrzeby wprowadzają stosowne modyfikacje. Monitorowany jest także stan połączenia z każdym abonentem i w przypadku osłabienia parametrów transmisji podejmowane są działania serwisowe tak, aby zapewnić komfortową pracę z usługą inetGO.pl.

Wraz z wprowadzeniem nowej usługi pragniemy, aby Państwo mieli świadomość, iż będąc naszymi abonentami gorąco zachęcamy was do aktywnej współpracy z naszym działem wsparcia technicznego tak aby wspólnie poprawiać jakość usługi. Każda usterka jest dla nas sygnałem do wzmożonej pracy nie tylko w celu jej usunięcia, ale również w celu zabezpieczenia abonenta przed przyszłymi problemami technicznymi.
Wprowadzamy również stałe konsultacje w sprawach dotyczących sprzętu komputerowego oraz systemu operacyjnego komputerów abonenta. Wiemy z doświadczenia, że bardzo częstą przyczyną kłopotów z działaniem usługi jest wadliwie skonfigurowany sprzęt lub system operacyjny. Wychodząc naprzeciw tym problemom oddajemy państwu do dyspozycji naszych konsultantów jak również gwarantujemy wsparcie serwisowe dotyczące komputera lub systemu Windows lub Linux.
Nowe podejście w usłudze inetGO.pl polega na pełnej satysfakcji abonenta. To nasza dewiza.

Zapraszamy do współpracy.

Komunikaty

Szanowni Abonenci. W dniu 08.11.2023 odbędą się prace naprawcze uszkodzonego kabla w relacji Zagórze - Żarki. W związku z tym wystąpi przerwa w dostępie do naszych usług między gadziną 12:00 a 16:00.
Za powstałe niedogodności serdecznie przepraszamy.