Pakiety programowe

WebMaster. Opublikowano w InterNET

Pakiet Mikro HD

Zawiera 79 kanałów w tym 46 w najwyższej jakości HD. W tym pakiecie możesz zamówić dodatkowo pakiet premium ELEVEN.

Pakiet Mini HD

Zawiera 138 najpopularniejszych kanałów w tym 80 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie możesz zamówić dodatkowo pakiety premium CANAL+ i ELEVEN
     

Pakiet Wielotematyczny HD

Zawiera 174 kanałów w tym 100 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Pakiet Wielotematyczny SUPER HD

Zawiera 187 kanałów w tym 112 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.
    

Pakiet Wielotematyczny MEGA HD

Zawiera 196 kanałów w tym 120 w najwyższej jakości HD. Wielotematyczny Mega HD zawiera 3 pakiety dodatkowe: Pakiet ELEVEN HD, Więcej Sportu HD i Więcej Luzu HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.
   

Pakiet Podstawowy

Zawiera 86 kanałów w tym 51 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.
      

Pakiet Korzystny

Zawiera 144 kanałów w tym 93 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.
   

Pakiet Bogaty

Zawiera 186 kanałów w tym 125 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Komunikaty

Szanowni Abonenci. W dniu 08.11.2023 odbędą się prace naprawcze uszkodzonego kabla w relacji Zagórze - Żarki. W związku z tym wystąpi przerwa w dostępie do naszych usług między gadziną 12:00 a 16:00.
Za powstałe niedogodności serdecznie przepraszamy.