Pakiety programowe

WebMaster. Opublikowano w InterNET

Pakiet Mikro HD

Zawiera 79 kanałów w tym 46 w najwyższej jakości HD. W tym pakiecie możesz zamówić dodatkowo pakiet premium ELEVEN.

Pakiet Mini HD

Zawiera 138 najpopularniejszych kanałów w tym 80 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. W tym pakiecie możesz zamówić dodatkowo pakiety premium CANAL+ i ELEVEN
   

Pakiet Wielotematyczny HD

Zawiera 174 kanałów w tym 100 w jakości HD, z wielu kategorii tematycznych. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.
       

Pakiet Wielotematyczny SUPER HD

Zawiera 187 kanałów w tym 112 w najwyższej jakości HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.
  

Pakiet Wielotematyczny MEGA HD

Zawiera 196 kanałów w tym 120 w najwyższej jakości HD. Wielotematyczny Mega HD zawiera 3 pakiety dodatkowe: Pakiet ELEVEN HD, Więcej Sportu HD i Więcej Luzu HD. Dodatkowo masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Pakiet Podstawowy

Zawiera 86 kanałów w tym 51 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Pakiet Korzystny

Zawiera 144 kanałów w tym 93 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Pakiet Bogaty

Zawiera 186 kanałów w tym 125 w najwyższej jakości HD. Masz możliwość rozszerzenia swojego pakietu o wybrane pakiety tematyczne oraz premium.

Komunikaty